Forum programu Dr.WEB
Forum użytkowników programu Dr.WEB

Antispam - Wygląd

MP - 2008-02-26, 11:34
Temat postu: Wygląd
Używam weba od kilku lat, zadowolona jestem ze skuteczności choć są momenty na szczęście niezbyt często ze komputer dłużej sprawdza pliki.

Szkoda wielka ze program ma niezmienny i dość stary projekt wyglądu.
i mógłby nabrać modniejszego wyglądu.

megler - 2008-02-26, 11:50

Ten problem wielokrotnie był sygnalizowany producentowi. Jednak zdaniem producenta ważniejsza jest jakość programu na która kładziony jest nacisk niż wygląd. Program ma skutecznie chronić dane przed zagrożeniami, a wygląd nie jest tak ważny. Ponadto wiadomo, że nowoczesne ładnie wyglądające programy potrzebują o wiele lepszych komputerów tylko dlatego by poprawnie wyświetlić ładne skórki, itd.

Właśnie dzięki prostemu interfejsowi bez zbędnych wodotrysków program działa nawet na starych komputerach na których inne programy nie chcą działać.

osa - 2008-02-26, 16:43
Temat postu: hmm
ma Pan Chyba racje.
Ja z webem jestem 5 rok i działa okej no ale zawsze ta skórka jak to Pan mowi taka sama.Pewnie przez to działa na moim starym komputerze który już ledwo zipie. Trzeba pomyślec o czyms nowym.

megler - 2008-02-26, 17:07

DrWeb nie obsługuje skórek. Skórki to takie możliwe do zmiany wyglady programu zarówno możliwe do zmiany co do kolorów jak i kształtu. Program DrWeb ma jednolity zaszyty na stałe wygląd.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group